Hizmetlerimiz >
Sunum

Sunum

Sunum,  bir projeyi veya ürün tanıtımını, bir eğitim sürecini ya da bir görüşmeyi iletişim bakımından daha kapsamlı hale getirerek hazırlamaktır. Bu sunumlar toplantılarda, tanıtımlarda, seminerlerde konuşmacının kullanacağı görsel materyallerden ve ilgili içeriklerden oluşur. Burada esas olan dinleyicinin sıkılmadan, bıkmadan konuyu takip edebilmesidir. Bu da ancak sunum hazırlama tekniklerinin bilinmesi ile sağlanabilir. İşte tam bu noktada devreye PowerPoint sunumları, videolar ve CD çalışmaları girer. Görsel zekâya hitap eden bu tekniklerle sunum hazırlama, son derece etkili sonuçlar alınmasını sağlar. Bunun sonucunda da insanların ilgisi dağılmadan, istediğiniz mesajı vermenin rahatlığıyla sunumunuzu tamamlarsınız.

Hareketli iş dünyasının sıkça gereksinim duyduğu bu sunumlar en çok PowerPoint sunum hazırlama programıyla oluşturulmaktadır. PowerPoint, raporlarınızı, belgelerinizi, projelerinizi veya bir tanıtım dosyasını belli bir düzende anlatmanıza yarar. Bir senaryo izlenerek, ses, metin, görüntü, animasyon, grafikler ve efektleriyle sunumuza görsellik katar. Üstelik hazırlanan PowerPoint sunumlarının yazılı çıktısını alabilir, sunumu yaparken bu çıktıları dağıtabilirsiniz. İnsanlara etkileyici tanıtımlar yapmak istiyorsanız PowerPoint sunumları sizin için biçilmiş kaftan demektir.

Sunumlarınızı daha akılda kalıcı hale getirmek için videolardan da yararlanabilirsiniz. Teknolojinin giderek gelişmesi ve ucuzlaşması ile video fragmanları, video sunumları  her geçen gün popülerleşmektedir. Video sunumları  kolay anlatım avantajları, kolay iletişim etkisi nedeniyle tercih edilmeye başlandı. İnternet'te, ofislerdeki ve halka açık alanlardaki televizyonlarda, CD'lerde daha çok uygulama alanı bulması da bu kullanımı arttırmaktadır.
Video sunum  uygulamaları müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklılaşmaktadır. Bazen müşterilerin kendi çektikleri video görüntüleri bazen de profesyonellerle çekilmiş görüntüler ile beraber uygulanır. Yani videolar sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenir. Canlı bir anlatım için videoları tercih etmenizi öneririz.

Bir diğer sunum hazırlama  aracı CD'lerdir. Sunum CD'leri ile toplantılarda katılımcılara tanıtım videoları, fotoğrafları, istatistik verileri, sloganları ve akla gelebilecek her türlü bilgiyi etkili bir biçimde sunabilir, bir ürün ile ilgili lansman gerçekleştirirken o ürüne ait bilgileri çeşitli efektlerle ve müzikle süsleyerek daha çekici görünmesi sağlanabilir.

3Nokta ekibi bu sunumları tasarlamaya başlamadan önce, tanıtımını yapacağınız ürün veya hizmeti sizden dinler. Neyi nasıl anlatmak istediğinizi iyice özümser. Konuyu tamamen anladıktan sonra tasarımcılarının yetenek ve tecrübeleriyle en dikkat çekici, en şık sunumu hazırlar.

İnsanların ürün veya hizmetlerinizden yaralanabilmesi için onların ilgisini çekecek zorunda olduğumuzun bilincindeyiz. Tüm çalışmalarımızda bu bilinç ve teknolojiyi birleştiriyoruz. Unutmayın sunuş bir iletişimdir. Bize ulaşın bu iletişim aracını kapınıza getirelim.
Sunum
yukari
Telefon
+90 216 430 93 00
Google Plus
Faks
+90 216 430 93 01
Facebook
E-Mail
kontak
Twitter
E-Bültenimize Kaydolun
Güvenlik kodu