Hizmetlerimiz >
SEO Hizmetleri

SEO Hizmetleri

SEO  yani arama motoru optimizasyonu, web siteniz için doğal (organik) trafik oluşturmak ve bunu gün ve gün artırmak için çeşitli strateji ve taktikleri içeren çalışmanın adıdır. Müşteriniz sattığınız ürün veya hizmetin adını bir arama motorunda arattığında çıkan doğal sonuçlarda sizin yerinize rakibinizin çıkması web sitenizde SEO hizmetlerinden  yararlanmanız gerektiğine işaret eder. SEO hizmetlerini de profesyonel seo danışmanlığı yapan bir firmadan almanız gerekmektedir.

SEO'da  amaç hedeflenen arama kelimeleriyle bir arama yapıldığında doğal yani organik sonuçlarda bir veya ikinci sayfada yer alabilmektir. 3Nokta web sitenizi ve iş hedeflerinizi inceleyerek anahtar kelimeleri seçmede size rehberlik eder. Seo danışmanlığınızı  üstlenir.

SEO  uzun süreçli ve çok yönlü ve derinlikli bir çalışma gerektirir. Hedeflerinizi belirlerken seo hizmetlerinin bu yönünü göz önüne almalısınız. Daha net açıklamak gerekirse, sitenizin yapısının arama motorlarında ön sırada çıkması için yapısının uygun olup olmadığının kontrol edilmesi bu işin başlangıç noktasıdır ve sadece bu iş için aşağıda sıraladığımız işlemlerin yapılması gereklidir.

- Google Analytics Raporu
- Ziyaretçi Davranışı Analizi
- Hedef Seçimi
- Browser Uyumluluğu
- Pozisyon Değerlendirme
- Google Webmaster Kurallarına Uyum
- Keyword Analizi
- Rekabet Analizi
- Web site Kod Analizi'nin yapılması gerekir.
Bu işler ilk fazda yapılması gereken işlerdir. Bunların yanı sıra sayfalarda yapılacaklar, site dışında yapılacaklar, sosyal ağlarda yapılacaklar arama motoru optimizasyonunun  ana başlıklarıdır. Ayrıca bunların da onlarca alt başlığının da olduğu göz önüne alındığında yola 3Nokta gibi uzun süreli çalışabileceğiniz kaliteli seo danışmanlığı yapacak bir rehberle çıkmanız gerekecektir. Bu konuda http://support.google.com/webmasters/bin/
answer.py?hl=tr&answer=35291&topic=2370419&
ctx=topic
linkini okumanız doğru seçim yapma konusunda size yardımcı olabilir.

Daha öncede belirttiğimiz gibi SEO hizmetleri emek ve zaman gerektiren çalışmalardır. Üzerinde uzun saatler çalışılması gerekir. Yorucu çalışma hayatınızdan SEO uyumlu bir site yapmanıza fırsat kalmayabilir. Fakat siz hiç düşünmeyin! 3nokta seo danışmanlığınızı  yapabilecek bir firmadır ve web sitenizi her açıdan SEO uyumlu hale getirebilir. Arama motoru optimizasyonunuz  için gerekli tüm çalışmaları yapar. Size sadece sonucu izlemek kalır!
SEO Hizmetleri
yukari
Telefon
+90 216 430 93 00
Google Plus
Faks
+90 216 430 93 01
Facebook
E-Mail
kontak
Twitter
E-Bültenimize Kaydolun
Güvenlik kodu