Hizmetlerimiz >
Mobil Yazılım

Mobil Yazılım

Mobil yazılım  bilgisayarların temel işlevlerini yerine getirebilen taşınabilir (portable) mobil cihazlar için yazılan programlardır. Mobil cihazlar bilgisayarlardan çok daha hızlı gelişen teknolojilerdir. Bu cihazların şaşılacak derecede yaygınlaşanları cep telefonlarıdır. Evrimi çok hızlı olan cep telefonları önce sadece iletişimimizi sağlarken daha sonra karşımıza kameralı olarak çıkmaya başladı. Bunun peşi sıra işletim sistemli telefonlar hayatımıza girdi. 3G'li telefonlar üretildi. Küçülüp inceldiler. Bugüne baktığımızda ise akıllı cep telefonları neredeyse bilgisayarların yerini aldı. İnsanlar artık akıllı telefonları ile ileri düzey mobil yazılım ve mobil uygulamalarla tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Günden güne mobil cihazların kullanımının bu derecede yaygınlaşmasıyla mobil yazılımlara,  olan gereksinim arttı.

3Nokta olarak bu gereksinimlerin farkındayız ve konusunda uzman yazılım ekibimizle hazırladığımız mobil yazılım çözümlerini sizlere sunuyoruz. Özellikle iş akışı sürecinde zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayan iPhone, iPad, Android ve BlackBerry gibi platformlarda, personelinizin kullanması, müşterilerinizle iletişimde kalabilmeniz, reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi rahatlıkla yapabilmeniz için mobil yazılımlar  geliştiriyoruz. Iphone yazılım, Android yazılım  vb. mobil uygulama avantajlarından yararlanmanız için çalışıyoruz.

Mobil yazılımlarla  şirket tanıtımınızı yapıp, satış grafiğinizi arttırabilirsiniz. Müşterileriniz ile ilişkilerinizi daha da sağlamlaştırabilirsiniz.
Mobil yazılımlarla ilgili önemli bir diğer konu ise hangi cihazlar için hazırlanacağıdır. Mobil uygulamanın başarısı, bu cihazların yaygınlığıyla da doğrudan ilişkilidir. Bu nedenle mobil teknolojilerin insanlar tarafından ne kadar tercih edildiği mutlaka dikkate alınmalıdır. Çünkü talep yoksa mobil uygulama geliştirmek son derece yararsız bir çalışma olacaktır. Mobil uygulama geliştirilecek cihazlar belirlendikten sonra, bu cihazın hangi teknolojilere uyumlu olduğunu araştırmak şarttır. Eğer bilmediğiniz bir işletim sistemi üstünde mobil yazılım oluşturmaya çalışırsanız sonuç yine olumsuz olacaktır.

Iphone yazılım ve Android yazılım mobil uygulamaların ilk akla gelenleridir. Mobil yazılımlarla  birçok mobil uygulama geliştirebilir. Mesela mobil yazılımlarla  hesaplarınıza kolaylıkla erişip bilgilerinizi görüntüleyip, talimatlar verebilme imkânınız olur. Dergi ve haber uygulamaları, fırsat siteleri, televizyon, alışveriş siteleri, ürünlerinizi belirginleştiren oyunlar mobil uygulamalar  arasında yapabileceklerimizden sadece birkaç tanesi... 3Nokta işte bu fırsatları ayağınıza getiriyor. Bize ulaşın sizi mobil dünyasında en yukarıya taşıyalım.
Mobil Yazılım
yukari
Telefon
+90 216 430 93 00
Google Plus
Faks
+90 216 430 93 01
Facebook
E-Mail
kontak
Twitter
E-Bültenimize Kaydolun
Güvenlik kodu