Hizmetlerimiz >
Mobil Site

Mobil Site

Mobil siteler,  mobil cihazlarda görüntülenecek şekilde tasarlanmış sade, kullanımı kolay web siteleridir. Gün geçtikçe akıllı telefon ve tabletlere artan ilginin sonucu olarak tüm işletmeler için mobil siteler  kaçınılmaz bir ihtiyaç olmuştur. Masaüstü bilgisayarlara göre tasarlanan web siteleri de bu tür cihazlarda görüntülenebilir. Fakat yüklenmesi oldukça uzun zaman alır. Oysa mobil kullanıcılar herhangi bir yerdeyken normal sitedeki her şeyi görmeden kolayca mobil siteleri  ziyaret etmek isteyenlerden oluşur. Yani bir mobil site  oluşturmayı düşünüyorsanız, mobil sitenizin  navigasyon yapısının olabildiğince sade olması gerektiğini unutmamalısınız. Sadelik ve mobil arayüz üzerine odaklı çalışmalar internette daha ön sıralarda yer almanızı sağlar. Mobil site  aranan ürün veya hizmetin hızlı ve basit bir şekilde bulunması için tasarlanmış, sadece ana mesajı veren en önemli elemanların üzerinde durulmuş derli toplu yapılar olmalıdır.
Kısaca mobil siteler  hızlı yüklenecek ve kolayca taranacak web siteleri olmalıdır. Akıllı telefon ve tabletlere uygun bir site, ziyaretçilerinizin ilgisini çekmenize ve hatta ziyaretçilerinizi müşteriye çevirmenize katkıda bulunacaktır.

Firmanızın mobil cihazlara uygun bir mobil sitesi yok mu? 3Nokta ekibi olarak firmanız için günümüz teknolojilerini kullanarak en uygun mobil siteyi  tasarlamaya hazırız. Masaüstü sitenizdeki yapıyı olabildiğince mobil sitenize  uyarlayarak ziyaretçilerinizi yormadan istedikleri bilgiyi mobil sitenizde de bulmalarını sağlarız. Karşılıklı görüş alışverişi içinde amacınıza en uygun mobil sitenizi  oluşturmak için sizleri bekliyoruz.
Mobil Site
yukari
Telefon
+90 216 430 93 00
Google Plus
Faks
+90 216 430 93 01
Facebook
E-Mail
kontak
Twitter
E-Bültenimize Kaydolun
Güvenlik kodu