Hizmetlerimiz >
Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimi,  zekâ ile duygunun bir araya gelme anıdır. Fotoğraf makinesi ve tasarımcı ruh birleşince oluşan özgün bir anlatım dilidir. Fotoğraf çekimi zor olduğu kadar zevkli bir sanat dalıdır. Evet, fotoğraf  bir sanat dalıdır. Çünkü fotoğraf çekmek  sadece görüntünün dondurulması değildir. Fotoğrafların  sanat olabilmeleri için belli aşamalardan geçmeleri gerekir. Fotoğraf  sanatçısı çekim yapmadan evvel ne istediğini bilir. İstediği o an için, hazırlıklar yapar. Uygun mekân, ışık, ekipmanlar, çekim teknikleri, sanat boyutu, görüntünün düzenlenmesi, kompozisyonun oluşturulması bu hazırlıkların parçalarındandır. Fotoğraf çekimi  kolay bir uğraş gibi görünür ama iş disiplini, tecrübeli algılama ve gözlem yeteneği, fotoğraf çekiminin konusuyla ilgili yoğun çalışmalar gerektirir. İstenilen görüntü yakalanana dek deklanşöre basma sabrı ister. İşte tüm bunların bütünleştiği profesyonel fotoğraf çekimi ne çekilmiş olursa olsun sanatsaldır ve sizin amacınıza hizmet eder, doğru reklam yapmanızı sağlar.

Görselliğin ön plana çıktığı günümüzde elimize aldığımız her belgede, her gazetede, yayında, gördüğümüz her reklamda fotoğraflarla  karşı karşıyayız. Firmalar artık uzun ve sıkıcı düz metinler yerine kendilerini, yaptıkları işi, ürünü, hizmeti, imajı, prestiji yansıtacak görselleri tercih ediyor. Çünkü tüketiciler bir ürün ve hizmet alımından önce yaptıkları araştırmalarda, bir kurum hakkında bilgi sahibi olmak isterken, basılı veya dijital ortamda mutlaka konu ile ilgili iyi fotoğrafları görmek istiyor. İşte tam bu noktada 3nokta yardımınıza koşuyor. Katalog çekimleri, broşür çekimleri gibi profesyonel fotoğraf çekimi  yapıyor.

3Nokta'daki eğitimli fotoğrafçılarımızın  çektiği fotoğraflarla  beklentilerinizi karşılarız. Daha iyisi için başka neler yapabileceğimizi düşünür ve sizlere fikirlerimizi sunarız. Çünkü esas olan sizin memnuniyetinizdir. Aynı zamanda bütün fotoğraf çekimi  ve fotoğraf işlenmesi konularında, son teknolojiyi tecrübemizle birleştirip kullanırız. Çektiğimiz fotoğraflar; Web Tasarım, Katalog ve broşür, Etiket Tasarımı, Reklam Sayfaları, Afiş Tasarımı, Interaktif CD, Vizyon uygulamaları, Intranet uygulamaları ve bunun gibi bütün baskılı ve dijital ortamlarda kullanılacak kadar yüksek kalitelidir.

Kaliteli fotoğraflarınızla  sektörünüze farklı bir soluk kazandırmak için bizi arayın.

Neleri Nasıl Yapıyoruz?
- Dış mekân ve stüdyoda çekim yapılacak ürün için
   gereken analizler yapılıp uygun alanlar seçilir.
- Hangi sektörde olduğu
- Hangi coğrafyada nasıl durulduğu
- Belirlenen konsept içerisinde, verilen hizmet
- Reklam ve tanıtımında doğrudan en önemli etken olacak    şekilde fotoğraflar  çekilir.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Reklam ve tanıtım alanında kullanılacak;

- Modelli ve modelsiz moda çekimi
- İç mekânda fotoğraf çekimi
- Dış mekânda fotoğraf çekimi
- Endüstriyel fotoğraf çekimi
- Mimari fotoğraf çekimi
- Figür fotoğraf çekimi
- Katalog çekimleri
- Stüdyo içinde fotoğraf çekim  çalışması
- Stillife reklam tanıtım fotoğraf çekim  çalışması

Ve Sanat

3Nokta'ya yıllarca büyük emekleri geçen fotoğraf  sanatçılarımızın 2008 kışında İstanbul ve Çevre İllerde çektiği fotoğraflardan oluşan "KIŞ FOTOĞRAFLARI SERGİSİ" 18-08-08 ve 01-09-08 tarihleri arasında sergilenmiştir.

Fotoğraf Çekimi
yukari
Telefon
+90 216 430 93 00
Google Plus
Faks
+90 216 430 93 01
Facebook
E-Mail
kontak
Twitter
E-Bültenimize Kaydolun
Güvenlik kodu