Hizmetlerimiz >
E-Katalog

E-Katalog

Basılı katalog, dergi, kitap ve broşür gibi ürünlerinizi internet bağlantısı olan veya olmayan elektronik ortamlara taşımanızı sağlayan uygulamalara e-katalog  denmektedir. E-Katalog,  dijital katalog, web katalog  ve e-broşür olarak da adlandırılmaktadır, fakat çalışma sistemi ve sunum yapısı itibariyle hepsi birbirinin aynıdır. E-Katalogun  matbaadan çıkmış gerçek katalogdan farkı yoktur. Basılı katalogda olduğu gibi ürün veya hizmetlerinizle alakalı bilgileri ekataloglar da ayrıntılı olarak içerir. Üstelik daha fazla bilgiyi daha prestijli bir şekilde barındırır. Ayrıca bu kadar çok bilgiye tek tıklamayla ulaşma fırsatı verir.

Web katalog,  tasarımı farklı elektronik belge formatlarında hazırlanır. En yaygın kullanılanları PDF formatında ekatalog ve Flash tabanlı ekataloglardır. PDF formatındaki ekatalogların en büyük yararı yazı ve resimlerin kopyalanmasının sınırlandırılması, yazdırılamaması sadece önden dağıtılmış USB Token olanların bu dosyaları açabilmesi gibi güvenlik önlemlerinin kolayca alınabilmesidir. PDF formatındaki e-kataloglar Flash tabanlı e-kataloglara nazaran tasarımsal öğelerden biraz uzaktır. Flash tabanlı olan web katalogların  görselliği en üst seviyededir. En sık rastlanılan web kataloglar  referans kataloglarıdır.

E-katalogunuzu  gösterebilmenizin çeşitli yolları vardır. Dilerseniz web sitenizde istediğiniz sayfada yayınlayıp yüz binlerce kişiye en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.
E-mail ile dosya eki olarak veya e-katalogun  bulunduğu linki göndererek ürün veya hizmetlerinizden haberdar olunmasını sağlayabilirsiniz. Bir başka seçenek ise e- katalogunuzu  interaktif ara yüzlü CD formatında hedeflediğiniz kitleye dağıtabilirsiniz.

Firmanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkındaki en güncel bilgilerinizi hemen paylaşabileceğiniz ekatalogların  avantajları oldukça çoktur. Örneğin baskı maliyetleriniz düşer, kâğıt kullanımını azaltarak çevreyi korur. E-kataloglar  iPhone, iPad gibi elektronik ortamlar üzerinde çalışır, yeniliklerinizi anında paylaşır ve kullanıcı dostudur.

Artık katalog hazırlamak çok kolay! Hem de matbaa masrafı olmadan. 3Nokta'yı arayın e-katalogların  tüm avantajlarından siz de yararlanın!
E-Katalog
yukari
Telefon
+90 216 430 93 00
Google Plus
Faks
+90 216 430 93 01
Facebook
E-Mail
kontak
Twitter
E-Bültenimize Kaydolun
Güvenlik kodu