Hizmetlerimiz >
E-Bülten

E-Bülten

E-Bülten,  firmanız ile ilgili yeniliklerinizin, haberlerinizin, ürün veya hizmetlerinizin, uzmanlık ve deneyimlerinizin geniş kitlelere
toplu e-mail yolu ile duyurulmasıdır. E-Bültenler  on binlerce kişiye gönderilebilir. Kullanıcıların posta kutularına doğrudan gönderildikleri için kişisel, samimi ve etkilidir. Özellikle pazarlama alanında çok kullanılan e-bültenlerin  herhangi bir boyut kısıtlaması yoktur. İstenildiği kadar sayfa oluşturulabilir. Teknoloji üst seviyede kullanılmasına rağmen, en ucuz reklam araçlarıdır.

E-Bülten  aracılığıyla müşterileriniz ve ulaşmak istediğiniz kitle üzerinde etkili bir izlenim bırakmanız için, görsellik önemlidir. Göze hitap etmeyen, sadece verilmek istenen mesajı barındıran
e-bültenler  okunmadan geçilmeye ya da unutulmaya mahkûmdur. Bu sebeple e-bültenler kısa ve öz bilgilerle, okuyucuyu harekete geçirecek, şık, dikkat çekici, görsellerle tasarlanmalıdır.

E-Bültenler  düz metin ve ekte resim dosyası olarak da gönderilebilir, fakat profesyonelce yapılmış olanları HTML
e-bülten tasarımıdır.  HTML ile yapılmış e-bülten tasarımların  spam filtrelerine takılma riski azdır. Oysa HTML kurallarına göre hazırlanmayan e-bülten tasarımlar  spam filtreye takılıp ulaşmak istediğiniz kitlenin posta kutularında görünemeden silinip gider. Bu da toplu e-mail  gönderiminin boşa gitmesi demektir.
E-Bülten tasarımları sadece resimden ibaret değildirler içerikleriniz metin halindedir. Kodlar, posta kutularında hatasız görünebilmeleri için tablo etiketiyle yazılır. Doğru e-bülten tasarımları  eksik tablo etiketlerinden ya da gereksiz etiketlerden uzaktır. Çünkü lüzumsuz kodlarla doldurulmuş e-bülten tasarımları  yine e-mailin spam filtresinden geçemeyecektir. Bunu engellemek için kodlar mümkün olduğunca düzenli ve hatasız yazılmalıdır. Bu temel kuralların uygulanmadığı e-bülten tasarımların  başarılı olması mümkün değildir.

3Nokta tarafından hazırlanan e-bültenler  Outlook, Outlook Express gibi e-posta alıcısı programlarda, gmail, hotmail, yahoo web üzerine kurulu mail hesaplarında, explorer, mozilla, chrome gibi tarayıcılarda test edilir. E-Bülteni  alacak kişi veya kurumlar tarafından doğru görüntülendiğinden emin olunur. Sonraki aşamada ise, gönderilecek e-bültenin  spam olarak algılanıp algılanmayacağı da tespit edilir. Gerekli tüm işlemler tamamlandığında e-bülten  toplu e-mail gönderimine hazır demektir.

Müşteri bilgilendirme, şirket içi bilgilendirme veya anket
e-bültenleri
 için en doğru adrestesiniz. Artık hedefinize ulaşmanız hiç de zor değil!
E-Bülten
yukari
Telefon
+90 216 430 93 00
Google Plus
Faks
+90 216 430 93 01
Facebook
E-Mail
kontak
Twitter
E-Bültenimize Kaydolun
Güvenlik kodu