Hizmetlerimiz >
Diğer Baskılı İşler (Etiket vb.)

Diğer Baskılı İşler (Etiket vb.)

Reklamlar gözümüzün gördüğü, kulağımızın işittiği her alanda yapılabilir. Bu yüzden reklam araçları çok çeşitlidir. Bu çeşitlerden biride baskılı işlerdir. CD tasarım, etiket tasarım, ambalaj tasarım, cepli dosya tasarım, dergi tasarım  ve ilan tasarım   baskılı işler grubuna birer örnektir. Amacınıza uygun tasarlandıkları ve matbaada kaliteli bir şekilde basıldıkları takdirde firmanıza olan katkıları yadsınamayacak kadar çoktur. Tasarımcılarımız sizin de fikirlerinize sadık kalarak bu reklam araçlarını en uygun yapıda tasarlar. Dilerseniz 3Nokta anlaşmalı olduğu matbaa ve dijital basım evleri ile kaliteli ürüne mümkün olduğunca uygun fiyatlarda sahip olabilmenizi sağlar.

Bu baskılı işlerden kısaca bahsetmek gerekirse CD tasarımı, CD kapları ve CD üstü olarak iki gruba ayrılır. CD kapları  belirli ölçülerde hazırlanmış, CD'lerin zarar görmesini engelleyen kâğıt kutulardır. CD üstü  ise CD ile birebir temas eden, CD'nin neye ait olduğunun belirtilmesini sağlayan etiketlerdir. CD'lerinizi korurken, şık CD tasarımıyla da müşterilerinizin ilgisini çekersiniz.

Etiket tasarımları  ise ürünün son sözü gibidir. Ürünün kalitesini gösterir. Etiket  bir ürünü en iyi gösteren, fikir veren, tanıtan alandır. Resim ve yazılar etiket tasarımlarında  de dikkat çekici bir biçimde kullanılmalıdır. Çünkü etiket tasarımı  ne kadar iyiyse, ürün o derece kaliteli algılanır. Firma ve ürünü tanıtacak etiketlerin  tasarım yönünden güçlü olmaları etkili bir pazarlama aracınızın olması demektir.

Ambalaj tasarımı,  içinde bulunan ürünü temiz ve güvenilir şekilde saklayıp koruyan, depolanmasını ve tüketiciye ulaştırılmasını sağlayan reklam aracıdır. Ambalajlar,  içine konulan ürünü koruma işlevinin yanı sıra tüketicileri etkiler, satın alma sürecini hızlandırır. Ürünün piyasada kalabilmesi, doğru ambalaj malzemesinin seçimine bağlı olduğu kadar, ambalajın tasarımına   da bağlıdır. Ürünün özelliklerine uygun seçilen resim ve yazılarla profesyonelce tasarlanmış ambalaj,  tüketicinin ürünün kalitesi konusundaki düşüncülerini olumlu olarak etkiler. Sadece ne olduğuna bakmak için ele alınan ürün, etkileyici tasarımıyla tüketicinin alış veriş çantasına kolayca girer.
Cepli Dosyalar  tanıtım dokümanları, fiyat teklifleri, yazışmalar, sunumlar veya gönderilerin içine konulabileceği sizi temsil eden evraklardır. Yani genelde firmaların kurumsal ihtiyaçları için tasarlanır. Cepli dosyalar  amacı ve türüne göre tasarım ve ebat olarak farklılık gösterebilmektedir. Cepli dosya,  genel olarak mat veya parlak kuşe kâğıtlara basılabileceği gibi farklı kâğıt seçenekleri de kullanılabilir. Cepli dosyalar  hem kullanılabilirlik bakımından hem de bir reklam aracı olarak çok yönlüdür. Ayrıca prestij kaynağıdır. Cepli Dosya tasarımı  ile bütün dikkati firmanız üzerine çekebilirsiniz.

Haftalık, on beş günlük, aylık veya yıllık olarak düzenli aralıklarla çıkan yayınlar dergilerdir. Tasarımlar dergilerin ilk algılanan öğesidir. Daha sonra dergi  malzemesi dikkat çeker ve sonrasında metinler okunur. Dergi  içeriklerinde firmanızı veya ürününüzü iyi ifade etmiş olsanız bile orijinal olmayan, basit tasarımlarla dergilerinizin  başarıya ulaşması zordur.

İlan, çok eskilerden beri kullanılan tanıtma usulüdür. Baskılı işler arasında en çok tercih edilenlerdendir. Günümüzde en çok kullanılanları gazete  ve dergi  ilanlarıdır. İlanlar,  tüketiciye ulaşmanın en verimli ve en hesaplı yoludur. Firmanızın marka ve ürününe uygun, etkili reklam tasarımı, tüketicinin satın alım tercihinde önemli bir etkendir.

3Nokta, diğerlerinden farklı olmakla yola çıkan, her müşteri için en iyi çözümü arayan ekiple, tüm baskılı işlerinizde en iyi tasarımlarını ortaya koyuyor. Tasarım dünyasında seçmek ve değerlendirmeyi bilmek kadar, ürünü kimin ellerine bırakıldığının bilinmesi de önemlidir. Biz aklınıza gelecek her türlü baskılı işlerinizi büyük bir titizlikle hazırlıyoruz. Aldığımız olumlu sonuçların keyfiyle çalışıyoruz.
Diğer Baskılı İşler (Etiket vb.)
yukari
Telefon
+90 216 430 93 00
Google Plus
Faks
+90 216 430 93 01
Facebook
E-Mail
kontak
Twitter
E-Bültenimize Kaydolun
Güvenlik kodu