Hizmetlerimiz >
Broşür Tasarımı

Broşür Tasarımı

Broşür, bir ürün veya bir etkinliği en hızlı, en aktif şekilde tanıtmayı sağlayan, az sayıda sayfadan oluşan reklam aracıdır. Broşür tasarımı  insanların almayı düşündükleri veya almayı aklından bile geçirmedikleri ürünleri, hizmetleri kolayca satın almalarını sağlayacak kadar ilgi çekicidir. Çünkü broşür tasarımında  satışı yapılacak ürün veya hizmetin kısa ve öz bilgileri, en önemli yanları bulunur. Böylece ürünü alacak veya hizmetten yararlanacak kişi aradığı bilgiye kolayca ulaşır ve kolayca satın alır.

Reklam araçlarının içinde en fazla çeşitliliğe broşür tasarımı  sahiptir. Ebadı, malzemesi, baskı âdeti itibariyle çok çeşitte yapılabilir. Bu çeşitlilik broşürün  ne için kullanıldığına bağlıdır. Çok alışıldık A4 kâğıt ile de ürünün şekli ve malzemesi ile de üretilebilir. Örneğin bir kumaş firmasına, kumaşa veya kumaş desenli bir kâğıda basılmış bir broşür tasarımı  yapılabildiği gibi bir gitar festivaline gitar şeklinde kesilmiş bir broşür tasarımı  da hazırlanabilir. Bu nedenle broşür tasarım ve katalog tasarımları  yapılırken ne için yapılacağı, kimler için yapılacağı, ne anlatılmak istendiği, nasıl anlatılmak istendiği, ne kadar bütçe ayrıldığı, hedef kitleye nasıl ulaştırılmak istendiği gibi kriterler düşünülmelidir. Böylece broşür tasarımı  tam olarak istediğiniz şekilde hazırlanır, içerisindeki bilgi ve görsellerin sizi yansıtması mümkün olur.

Broşür tasarımını tamamlandıktan sonra broşür dağıtım aşaması başlar. Dağıtım, broşür tasarımının başarıya ulaşması için en önemli adımlardan biridir.
Broşürlerin  dağıtımı yapılırken doğru kitleye ulaşmanız sağlanmalıdır. Hiç okunmadan atılacakları yerlerde dağıtım yapılmamalıdır. Günlük yaşamda insanların bekleme alanları oldukça fazladır. Bekleme esnasında insanlar uğraşacak bir şeyler arar. Hitap ettiğiniz kesim elbette bu tür yerlerde bulunacak ve broşür tasarımlarınız   ilgilerini çekecek ve broşürünüzü mutlaka okuyacaktır. Broşürlerinizi  okuduktan sonra da mutlaka sizin ile ilgili detaylı bir araştırma içine girecektir. Böylece firmanızı ve ürünlerinizi tanıtma olanağı bulup, hedef kitlenizin kısa molalarını sizin için faydaya dönüştürmüş olacaksınız.

Tasarım firması olarak kurumsal veya kişisel tüm broşür tasarımlarınızı  hedefinize uygun olarak hazırlarız. Anlaşmalı olduğumuz matbaa ve dijital basım evleri ile kaliteli ürüne mümkün olduğunca uygun fiyatlarda sahip olabilmeniz için size yardımcı oluruz. Takdir edilmelidir ki bir çalışmanın başarıya ulaşabilmesi için büyük bir bilgi birikimine ihtiyaç vardır. 3Nokta ekibi, bilgi birikimi, tecrübesi ve rafine becerileriyle hedefe yönelik, başarılı işler çıkarır. En somut, en canlı, en özel tanıtım için aramanız yeter!
Broşür Tasarımı
yukari
Telefon
+90 216 430 93 00
Google Plus
Faks
+90 216 430 93 01
Facebook
E-Mail
kontak
Twitter
E-Bültenimize Kaydolun
Güvenlik kodu